województwo:
miasto:
Assumedica Transport Sanitarny Krajowy i Międzynarodowy
województwo: Dolnośląskie
miasto: Nowa Ruda
kod pocztowy: 57-430
ulica: Główna 169
telefon: 502 266 655 

 

Firma Assumedica jest prywatną firmą medyczną.  Naszymi profilami działalności są miedzy innymi usługi z zakresu transportu medycznego, a także zabezpieczeń medycznych imprez masowych, sportowych czy kulturalnych na rzecz prywatnych osób, firm czy instytucji.  Podstawowym i zarazem najsilniejszym fundamentem firmy są jej pracownicy , którzy w połączeniu ze sprawdzoną marką pojazdu takimi jak Renault Traffic, oraz wysokiej klasy sprzętem medycznym marek PRIMEDIC, BOXMET, HEINE, ZOLL czyni firmę Assumedica w pełni profesjonalnym partnerem na rynku dolnośląskim i krajowym. Pracownikami firmy, są miedzy innymi Pielęgniarki, Ratownicy Medyczni, Ratownicy KPP, Lekarze.  Assumedica świadczy usługi na rzecz:

 

 • Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej,
 • Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych,
 • Prywatnych Domów Opieki,
 • Fundacji oraz Stowarzyszeń,
 • Ośrodków Badawczych,
 • Klinik Medycznych,
 • Prywatnych Gabinetów Rehabilitacyjnych

 

W ramach usługi wykonujemy:

 

 • Transport pacjentów do ośrodków medycznych (Szpitale, Kliniki, Domy Opieki),
 • Transport pacjentów z ośrodków medycznych do miejsca zamieszkania,
 • Transport pacjentów na badania, wizyty lekarskie, konsultacje,
 • Transport pacjentów na dializy,
 • Transport krwi i pozostałych materiałów do badań laboratoryjnych.

W całym kraju i za granicą, ale przede wszystkim dla osób prywatnych, które oczekują wysokiej jakości wykonania usługi w konkurencyjnej cenie.  Telefon całodobowy: +48 502 26 66 55 Posiadamy również bogate doświadczenie w planowaniu i transporcie chorych na trasach międzynarodowych. Gwarantujemy najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili dowozu pacjenta do domu bądź wskazanego Ośrodka Badawczego.  Spełniamy wszelkie normy i standardy niezbędne do świadczenia usług medycznych oraz transportowych.  Najważniejsze założenia funkcjonowania naszej firmy to kompleksowość i jakość świadczonych usług.

Zadowolenie Klienta to najważniejsze zadanie naszej firmy. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki dalszego rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.

Nasza Firma zawsze wybierając trasę przejazdu bierze pod uwagę czynniki takie jak: możliwie szybki czas dotarcia w miejsce wskazane przez Klienta, dbając o najwyższy komfort, planując transport uwzględniamy m.in. natężenie ruchu, przepustowość na danej trasie w godzinach szczytu, stan nawierzchni, staramy się wozić Pacjentów, głównymi drogami, co zdecydowanie podnosi komfort podróży. Zamówienie usługi odbywa się w formie pisemnej poprzez złożenie formularza zamówienia e-mailem pod adres: transport@assumedica.pl Telefon całodobowy: +48 502 26 66 55 W przypadku organizowania imprez cyklicznych lub trwających kilka dni istnieje możliwość podpisania stałej lub okresowej umowy na świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego na indywidualnych warunkach ofertowych.

 
website design: Devilart