województwo:
miasto:
Powietrzny transport medyczny
województwo: Dolnośląskie
miasto: Wrocław
kod pocztowy: 52-314
ulica: Wałbrzyska 26
telefon: 512 391 844; 71 794 04 03 

Prywatny transport medyczny to specjalna usługa NZOZ HAN -MED umożliwiająca bezpieczny i komfortowy przewóz osób chwilowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się. 
Usługi transportów medycznych i sanitarnych dla klientów indywidualnych realizowane są komfortowymi ambulansami transportowymi i specjalistycznymi na terenie Wrocławia, całej Polski oraz innych państw Europy. 

W ramach świadczenia usług transportu medycznego i sanitarnego realizujemy:

 • przewóz pacjentów pomiędzy jednostkami medycznymi (szpitalami, przychodniami, pracowniami diagnostycznymi)
 • przewóz osób na badania
 • przewóz pacjentów do miejsc zamieszkania
 • przewóz osób do domów opieki, zakładów opiekuńczo-leczniczych
 • przewóz osób na dializy
 • przewóz osób niepełnosprawnych
 • transport krwi i materiałów biologicznych

Pracę zespołów transportowych koordynuje całodobowa Centrala telefoniczna, której profesjonalny i doświadczony personel doradzi i zaplanuje w zakresie medycznym i logistycznym odpowiedni rodzaj transportu w zależności od stanu zdrowia osoby przewożonej. 

 

CAŁODOBOWE CENTRUM INFORMACJI MEDYCZNEJ: 71 794 04 03,

512-391-844

województwo: Dolnośląskie
miasto: Nowa Ruda
kod pocztowy: 57-430
ulica: Główna 169
telefon: 502 266 655 

 

Firma Assumedica jest prywatną firmą medyczną.  Naszymi profilami działalności są miedzy innymi usługi z zakresu transportu medycznego, a także zabezpieczeń medycznych imprez masowych, sportowych czy kulturalnych na rzecz prywatnych osób, firm czy instytucji.  Podstawowym i zarazem najsilniejszym fundamentem firmy są jej pracownicy , którzy w połączeniu ze sprawdzoną marką pojazdu takimi jak Renault Traffic, oraz wysokiej klasy sprzętem medycznym marek PRIMEDIC, BOXMET, HEINE, ZOLL czyni firmę Assumedica w pełni profesjonalnym partnerem na rynku dolnośląskim i krajowym. Pracownikami firmy, są miedzy innymi Pielęgniarki, Ratownicy Medyczni, Ratownicy KPP, Lekarze.  Assumedica świadczy usługi na rzecz:

 

 • Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej,
 • Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych,
 • Prywatnych Domów Opieki,
 • Fundacji oraz Stowarzyszeń,
 • Ośrodków Badawczych,
 • Klinik Medycznych,
 • Prywatnych Gabinetów Rehabilitacyjnych

 

W ramach usługi wykonujemy:

 

 • Transport pacjentów do ośrodków medycznych (Szpitale, Kliniki, Domy Opieki),
 • Transport pacjentów z ośrodków medycznych do miejsca zamieszkania,
 • Transport pacjentów na badania, wizyty lekarskie, konsultacje,
 • Transport pacjentów na dializy,
 • Transport krwi i pozostałych materiałów do badań laboratoryjnych.

W całym kraju i za granicą, ale przede wszystkim dla osób prywatnych, które oczekują wysokiej jakości wykonania usługi w konkurencyjnej cenie.  Telefon całodobowy: +48 502 26 66 55 Posiadamy również bogate doświadczenie w planowaniu i transporcie chorych na trasach międzynarodowych. Gwarantujemy najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili dowozu pacjenta do domu bądź wskazanego Ośrodka Badawczego.  Spełniamy wszelkie normy i standardy niezbędne do świadczenia usług medycznych oraz transportowych.  Najważniejsze założenia funkcjonowania naszej firmy to kompleksowość i jakość świadczonych usług.

Zadowolenie Klienta to najważniejsze zadanie naszej firmy. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki dalszego rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.

Nasza Firma zawsze wybierając trasę przejazdu bierze pod uwagę czynniki takie jak: możliwie szybki czas dotarcia w miejsce wskazane przez Klienta, dbając o najwyższy komfort, planując transport uwzględniamy m.in. natężenie ruchu, przepustowość na danej trasie w godzinach szczytu, stan nawierzchni, staramy się wozić Pacjentów, głównymi drogami, co zdecydowanie podnosi komfort podróży. Zamówienie usługi odbywa się w formie pisemnej poprzez złożenie formularza zamówienia e-mailem pod adres: transport@assumedica.pl Telefon całodobowy: +48 502 26 66 55 W przypadku organizowania imprez cyklicznych lub trwających kilka dni istnieje możliwość podpisania stałej lub okresowej umowy na świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego na indywidualnych warunkach ofertowych.

województwo: Dolnośląskie
miasto: Lubin
kod pocztowy: 59-300
ulica: Leśna 8
telefon: 601 735 533 

Transport sanitarny to usługa świadczona przez CDT MEDICUS od 2009 roku. Bezpiecznie przewozimy klientów indywidualnych oraz pacjentów instytucji publicznych z terenu powiatu lubińskiego, legnickiego i jaworskiego. Oferujemy profesjonalny transport osób w kraju i za granicą, m.in.: na konsultacje, do szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, klinik, sanatoriów, hospicjów, ośrodków opiekuńczych. Naszą flotę stanowią trzy ambulanse medyczne z pełnym wyposażeniem. Bezpieczeństwo w trakcie transportu sanitarnego zapewnia wykwalifikowana kadra ratowników medycznych, posiadających wieloletnie doświadczenie w zawodzie i pracujących w Państwowym Systemie Ratownictwa Medycznego. Istnieje również możliwość przewozu pacjenta pod nadzorem lekarza.

województwo: Dolnośląskie
miasto: Bielawa
kod pocztowy: 58-260
ulica: XXV-lecia PRL 14a/9
telefon: 505 466 112, 513 844 905 

Świadczymy najwyższej jakości usługi, transportu sanitarnego, opieki pielęgniarskiej, a także nauczamy pierwszej pomocy i promujemy zdrowy styl życia. Jako Pogotowie Ratunkowe pragniemy zapewnić Państwu poczucie komfortu, bezpieczeństwa i profesjonalizmu przy najniższych cenach na rynku. Przyjemna rodzinna atmosfera, która towarzyszy nam podczas naszej pracy z Państwem, dodatkowo wzmacnia poczucie wzajemnego zaufania. Od 2011 roku mamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizujemy zlecenia transportu sanitarnego POZ. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć pod względem medycznym każdą imprezę sportową, koncert, imprezę okolicznościową. Dysponujemy stacjonarnymi punktami pierwszej pomocy jak i mobilnymi (ambulans sanitarny). Prywatna Praktyka Pielęgniarska to usługi z zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych w miejscu wezwania. To doświadczony personel pielęgniarski kształcony według najnowszych standardów w kraju i za granicą.

transport medyczny
województwo: Dolnośląskie
miasto: Jelenia Góra
kod pocztowy: 58-506
ulica: ul Oś. Robotnicze 39/1
telefon: 669 000 112 

Firma TRANS MEDICAL ASSISTANCE poleca swoje usługi w zakresie:

- medycznego zabezpieczenie imprez sportowo rekreacyjnych: wyścigi kolarskie (Bike Maraton , Wyścig Bałtyk-Karkonosze), western-rodeo , sporty zimowe, rajdy samochodowe, sporty ekstremalne (dysponujemy quad-ami i ratownikami medycznymi przygotowanymi do pracy w trudnych warunkach terenowych)

- przewozy chorych ambulansem VW z opieką medyczną na terenie kraju i za granicą (przewozy chorych na lotniska),

- usługi pielęgniarskie.

 

Powyższe usługi również w ramach programu ASSISTANCE (rozliczenie bezgotówkowe z firmami ubezpieczeniowymi) Posiadamy kontener medyczny jako punkt pomocy medycznej zgodny z ustawą o zabezpieczeniu imprez masowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości sprzęt. Rozliczenia bezgotówkowe z firmami ubezpieczeniowymi.

Współpracujemy z każdą firmą ubezpieczeniową. Jesteśmy partnerem Polskiego Związku Motorowego.

Pamiętajmy, że transport medyczny pacjenta powinien być zawsze skonsultowany z lekarzem. Prezentowane przez nas firmy specjalizują się w świadczeniu usług z zakresu przewozu chorych osób. Mimo to, transport medyczny powinien być zawsze dostosowany do stanu zdrowia osoby przewożonej.
website design: Devilart