województwo:
miasto:
Powietrzny transport medyczny
województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 01-329
ulica: Łęgi 2
telefon: 606 645 788 
Firma KAM-MED Transport Medyczny&Ratownictwo Medyczne świadczy usługi w zakresie:
- transport medyczny i sanitarny; ze szpitala do domu, do sanatorium, na konsultację lekarską, na rehabilitację, do domów opieki, na dializy, przewóz pacjentów między szpitalami lub przychodniami.
- zabezpieczenia medyczne imprez; sportowych, kulturalnych, pikników rodzinnych, imprez   firmowych, festynów 
- pokazy pierwszej pomocy; w szkołach, firmach ,przedszkolach, placówkach oświatowych.
- kursy pierwszej pomocy; podstawowe, zaawansowane, pediatryczne.
Posiadamy karetki Transportowe (T), Reanimacyjne (R), Podstawowe (P).
W skład wyposażenia każdej z nich wchodzi: respirator, defiblyrator, torba R-1, szyny Kramera do usztywnienia złamań, deska ortopedyczna, krzesełko kardiologiczne oraz tlen.
Pracujemy 24h/dobę 7 dni w tygodniu.
Zachęcamy do współpracy. 
 
województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 02-507
ulica: Wołoska 137
telefon: 22 508 15 00 

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie jest jednym z największych, najnowocześniejszych szpitali w Polsce, co daje naszym podopiecznym gwarancję opieki na najwyższym poziomie. 

Zespół naszych profesjonalistów jest również do Państwa dyspozycji w zakresie sprawnego organizowania i realizowania transportów medycznych na terenie całego kraju i zagranicy.

Dysponujemy nowoczesnymi karetkami typu "S" (z lekarzem) i typu "P" (z ratownikiem medycznym).

Jesteśmy również jednym z wiodących ośrodków wyspecjalizowanych w zabezpieczaniu imprez o charakterze masowym.

Jesteśmy dostępni 24h/dobę pod numerami:

 

Warszawa i okolice - 22 508-15-00

kraj i zagranica - 517-667-463

 

Nasi stali klienci będą uhonorowani rabatem w wysokości 10%

 

ATRAKCYJNE CENY!!!

województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 02-777
ulica: Cynamonowa 45
telefon: 539 40 40 40 

Pracujemy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Realizujemy zlecenia lekarzy, przychodni, szpitali i firm oraz przede wszystkim osób prywatnych. Transport medyczny i sanitarny wykonuje wykwalifikowany zespół składający się z dwóch ratowników. Przewóz chorego obejmuje pełną i profesjonalną obsługę, opiekę oraz pomoc. Bazujemy na ambulansach spełniających wszelkie normy związane z transportem chorych, pozwalające na wygodny i bezpieczny transport. Zapraszamy do korzystania z prywatnego transportu medycznego, który pozwoli bezpiecznie przewieźć pacjenta w dane miejsce.

województwo: Mazowieckie
miasto: Radom
kod pocztowy: 26-600
ulica: Żeromskiego 94
telefon: 519 179 707; 515 341 100; 515 341 102 

DELTAMED - Delta Plus Sp. z o.o. świadczy usługi specjalistycznego transportu osób chorych i niepełnosprawnych. Przewozy medyczne realizujemy dla osób prywatnych, szpitali, zakładów opieki zdrowotnej, firm ubezpieczeniowych i NFZ. Realizujemy zlecenia na terenie Polski i Europy.

SPECJALIZUJEMY się w transporcie:
- osób chorych i niepełnosprawnych WYMAGAJĄCYCH PEŁNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ, zespół specjalistyczny, ambulans typu "S" (w skład, którego wchodzi lekarz, kierowca-ratownik oraz ratownik medyczny);
- osób POSZKODOWANYCH W WYPADKACH POZA GRANICAMI POLSKI
W zależności od wskazań medycznych transport może być zrealizowany również przez : zespół paramedyczny - ambulans typu "P" (w skład, którego wchodzi dwóch ratowników medycznych i kierowca) lub zespół transportowy "T"( w skład, którego wchodzi kierowca i pielęgniarz/pielęgniarka lub ratownik medyczny).
Realizujemy zabezpieczenia IMPREZ MASOWYCH / koncerty, mecze, rajdy samochodowe, festyny, imprezy firmowe/ oraz organizujemy SZKOLENIA Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla szkół i zakładów pracy.
Telefony dyżurne ratowników medycznych :  519-179-707; 515-341-100 lub 515-341-102
 
transport medyczny
województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 03-134
ulica: KSIĄŻKOWA 9/75
telefon: 533533232 

AMBULANS 24/7 KARETKA CAŁODOBOWA. Oferujemy przewóz osób chorych niedołężnych we wskazane miejsce . Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym niezbędnym do wykonywania w/w transportu. Ambulanse wyposażone w nosze oraz aparaturę niezbędną do ciągłego czuwania przy przewożonym pacjencie. W ambulansie ratownik oraz kwalifikowany kierowca.Ceny naszych usług są przystępne a zarazem pragniemy orzec iż będąc osobą chorą nie jesteśmy skazani na ciągłe siedzenie w domu. Jesteśmy do Państwa usług i zawieziemy wszędzie gdzie będzie trzeba.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

website design: Devilart