województwo:
miasto:
IRAMED
województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 01-100
ulica: Strąkowa 18
telefon: 22 837 12 01 

Firma IRAMED oferuje Państwu profesjonalny transport medyczny w standarcie "S" i "P" oraz transport sanitarny w standarcie "T" na terenie całego oraz Europy. Posiadamy samochód przystosowany do transportu zespołów transplantacyjnych.                                                                                                  

Firma posiada ambulansy zgodne z normą 1789 oraz wyposażeniem zgodnym z ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Profesjonalny sprzęt oraz doświadczona kadra ratownicza zapewnia bezpieczny i komfortowy transport pacjentów w każdym stanie oraz osób niepełnosprawnych. Oferujemy transport pacjentów z każdego miejsca do i z placówek szpitalnych, przychodni, ośrodków oraz innych placówek medycznych. Współpracujemy z firmą świadczącą medyczny transport lotniczy pacjentów z terenu Europy.

Nasza Firma zarejestrowana jest jako podmiot leczniczy z zakresu ratownictwa medycznego oraz opieki ambulatoryjnej dzięki czemu ma pozwolenie na wykonywanie medycznych czynności ratunkowych w ramach świadczonych usług.                                                                                                        

Decydując się na współpracę z nami, gwarantujemy Państwu zadowolenie i w pełni profesjonalną opiekę medyczną nad pacjentami, którzy są dla nas priorytetem.

 

Transporty można zgłaszać do nas całą dobę pod nr. alarmowym 22 837 12 01

 
website design: Devilart