województwo:
miasto:
Powietrzny transport medyczny
województwo: Dolnośląskie
miasto: Wrocław
kod pocztowy: 52-314
ulica: Wałbrzyska 26
telefon: 512 391 844; 71 794 04 03 

Prywatny transport medyczny to specjalna usługa NZOZ HAN -MED umożliwiająca bezpieczny i komfortowy przewóz osób chwilowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się. 
Usługi transportów medycznych i sanitarnych dla klientów indywidualnych realizowane są komfortowymi ambulansami transportowymi i specjalistycznymi na terenie Wrocławia, całej Polski oraz innych państw Europy. 

W ramach świadczenia usług transportu medycznego i sanitarnego realizujemy:

  • przewóz pacjentów pomiędzy jednostkami medycznymi (szpitalami, przychodniami, pracowniami diagnostycznymi)
  • przewóz osób na badania
  • przewóz pacjentów do miejsc zamieszkania
  • przewóz osób do domów opieki, zakładów opiekuńczo-leczniczych
  • przewóz osób na dializy
  • przewóz osób niepełnosprawnych
  • transport krwi i materiałów biologicznych

Pracę zespołów transportowych koordynuje całodobowa Centrala telefoniczna, której profesjonalny i doświadczony personel doradzi i zaplanuje w zakresie medycznym i logistycznym odpowiedni rodzaj transportu w zależności od stanu zdrowia osoby przewożonej. 

 

CAŁODOBOWE CENTRUM INFORMACJI MEDYCZNEJ: 71 794 04 03,

512-391-844

województwo: Dolnośląskie
miasto: Lubin
kod pocztowy: 59-300
ulica: Leśna 8
telefon: 601 735 533 

Transport sanitarny to usługa świadczona przez CDT MEDICUS od 2009 roku. Bezpiecznie przewozimy klientów indywidualnych oraz pacjentów instytucji publicznych z terenu powiatu lubińskiego, legnickiego i jaworskiego. Oferujemy profesjonalny transport osób w kraju i za granicą, m.in.: na konsultacje, do szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, klinik, sanatoriów, hospicjów, ośrodków opiekuńczych. Naszą flotę stanowią trzy ambulanse medyczne z pełnym wyposażeniem. Bezpieczeństwo w trakcie transportu sanitarnego zapewnia wykwalifikowana kadra ratowników medycznych, posiadających wieloletnie doświadczenie w zawodzie i pracujących w Państwowym Systemie Ratownictwa Medycznego. Istnieje również możliwość przewozu pacjenta pod nadzorem lekarza.

województwo: Dolnośląskie
miasto: Bielawa
kod pocztowy: 58-260
ulica: XXV-lecia PRL 14a/9
telefon: 505 466 112, 513 844 905 

Świadczymy najwyższej jakości usługi, transportu sanitarnego, opieki pielęgniarskiej, a także nauczamy pierwszej pomocy i promujemy zdrowy styl życia. Jako Pogotowie Ratunkowe pragniemy zapewnić Państwu poczucie komfortu, bezpieczeństwa i profesjonalizmu przy najniższych cenach na rynku. Przyjemna rodzinna atmosfera, która towarzyszy nam podczas naszej pracy z Państwem, dodatkowo wzmacnia poczucie wzajemnego zaufania. Od 2011 roku mamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizujemy zlecenia transportu sanitarnego POZ. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć pod względem medycznym każdą imprezę sportową, koncert, imprezę okolicznościową. Dysponujemy stacjonarnymi punktami pierwszej pomocy jak i mobilnymi (ambulans sanitarny). Prywatna Praktyka Pielęgniarska to usługi z zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych w miejscu wezwania. To doświadczony personel pielęgniarski kształcony według najnowszych standardów w kraju i za granicą.

transport medyczny
województwo: Dolnośląskie
miasto: Jelenia Góra
kod pocztowy: 58-506
ulica: ul Oś. Robotnicze 39/1
telefon: 669 000 112 

Firma TRANS MEDICAL ASSISTANCE poleca swoje usługi w zakresie:

- medycznego zabezpieczenie imprez sportowo rekreacyjnych: wyścigi kolarskie (Bike Maraton , Wyścig Bałtyk-Karkonosze), western-rodeo , sporty zimowe, rajdy samochodowe, sporty ekstremalne (dysponujemy quad-ami i ratownikami medycznymi przygotowanymi do pracy w trudnych warunkach terenowych)

- przewozy chorych ambulansem VW z opieką medyczną na terenie kraju i za granicą (przewozy chorych na lotniska),

- usługi pielęgniarskie.

 

Powyższe usługi również w ramach programu ASSISTANCE (rozliczenie bezgotówkowe z firmami ubezpieczeniowymi) Posiadamy kontener medyczny jako punkt pomocy medycznej zgodny z ustawą o zabezpieczeniu imprez masowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości sprzęt. Rozliczenia bezgotówkowe z firmami ubezpieczeniowymi.

Współpracujemy z każdą firmą ubezpieczeniową. Jesteśmy partnerem Polskiego Związku Motorowego.

Pamiętajmy, że transport medyczny pacjenta powinien być zawsze skonsultowany z lekarzem. Prezentowane przez nas firmy specjalizują się w świadczeniu usług z zakresu przewozu chorych osób. Mimo to, transport medyczny powinien być zawsze dostosowany do stanu zdrowia osoby przewożonej.
website design: Devilart