województwo:
miasto:
Powietrzny transport medyczny

Wyniki dla zapytania: transport medyczny Katowice


Kilka porad jak znaleźć odpowiedni transport medyczny dla osoby chorej. Najważniejszym kryterium nie może być cena usługi. Powinniśmy kierować się raczej stosunkiem ceny do jakości i wybrać ofertę, która posiada najlepszą wartość. Drugim kryterium jest flota jaką dysponuje przewoźnik. Kompleksowy transport medyczny może być wykonany tylko w sytuacji gdy firma posiada odpowiednie samochody oraz umowy z innymi przewoźnikami w innych miastach. W mieście Katowice i najbliższych jego okolicach transport medyczny może wykonać jeden przewoźnik. Natomiast przy dłuższych odcinkach potrzebna jest współpraca wielu przewoźników.
województwo: Śląskie
miasto: Radzionków
kod pocztowy: 41-922
ulica: Męczenników Oświęcimia 36
telefon: 507326160 

Zdrowi-Med oferuje Panstwu uslugi transportu medycznego nowoczesnym ambulansem transportowym w asyscie profesjonalnego personelu medycznego. Przewozimy chorych z łóżka do łóżka, dowozimy na wizyty lekarskie oraz wizyty diagnostyczne. Przewozimy chorych do stacji dializ, hospicjów, domów opieki spolecznej i kosciolów. Pracujemy 24 godziny na dobe przez caly rok. Całodobowe zgłoszenia pacjentów przyjmuje nasz dyspozytor pod numerem telefonu : 507326160.

województwo: Śląskie
miasto: Zabrze
kod pocztowy: 41-818
ulica: Heweliusza 13
telefon: 32 271 63 15; 32 370 16 07 

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnią tradycją, pierwsza tego typu firma w Polsce (rok założenia 1990). Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy,pielęgniarek,ratowników medycznych. Realizujemy transporty medyczne krajowe i zagraniczne ambulansami oraz eskorty lekarskie i pielęgniarskie za pośrednictwem samolotów rejsowych. Zabezpieczamy imprezy masowe zgodnie z rozporządzeniem z dnia 06.02.2012r., pikniki, festyny pracownicze, koncerty, mecze, eventy. Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych.

transport medyczny
województwo: Śląskie
miasto: Bytom
kod pocztowy: 41-906
ulica: Konstytuacji 89
telefon: 604 254 400, 604 548 018, 32 787 47 76 

Unia Bracka Sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi transportu sanitarnego nieprzerwanie od czerwca 2005 r. 

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, ale współpracujemy również ze szpitalami z innych regionów kraju. Najważniejsze segmenty naszej działalności to:

  • transport sanitarny w podstawowej opiece zdrowotnej, który finansowany jest bezpośrednio przez Narodowy Fundusz Zdrowia,
  • transport sanitarny pacjentów, krwi, materiałów krwiopochodnych i biologicznych na rzecz szpitali, wykonywany na podstawie zawartych umów,
  • transport sanitarny na indywidualne zamówienie pacjenta lub jego rodziny,
  • transport osób niepełnosprawnych,
  • transport do i z sanatorium,
  • medyczne (lekarskie i pielęgniarskie) zabezpieczenie imprez, a także realizacja lekarskich i pielęgniarskich świadczeń zdrowotnych oraz innych usług medycznych.

Personel zatrudniony przez naszą Spółkę cechuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, a także nienaganną postawą etyczną oraz dużą empatią w stosunku do pacjentów.

Pamiętajmy, że transport medyczny pacjenta powinien być zawsze skonsultowany z lekarzem. Prezentowane przez nas firmy specjalizują się w świadczeniu usług z zakresu przewozu chorych osób. Mimo to, transport medyczny powinien być zawsze dostosowany do stanu zdrowia osoby przewożonej.
website design: Devilart