województwo:
miasto:
Powietrzny transport medyczny

Wyniki dla: transport medyczny Kielce


Choroby oczu są oznakom patologicznych zmian, które mają zasięgu miejscowy. Są one wywołane między innymi poprzez: zakażenia i urazy. Również mogą być efektem innych schorzeń układowych. Najczęściej cukrzycy i nadciśnienia tętniczego.

Narodowy fundusz zdrowia refunduje w takich przypadkach transport medyczny w wysokości 40%. Pacjent jest zobligowany do pokrycia 60% kosztów. Dlatego warto jest porównać oferty firm i wybrać transport medyczny w najniższej cenie.

Samo oko jest delikatnym narządem zmysłu o złożonej budowie. Choroby okulistyczne dotyczą wielu poszczególnych elementów oka, które składają się na gałkę oczną oraz nerwu wzrokowego. Choroby mogą również dotyczyć narządów o znaczeniu motorycznym: powieki, spojówki oraz mięśni poruszających okiem.

Najczęstsze występujące choroby oczu to:
  • jaskra,
  • zaćma,
  • zapalenia rogówki,
  • zapalenia twardówki,
  • zapalenie naczyniówki i tęczówki,
  • odwarstwienie siatkówk,
  • zwyrodnienie plamki żółtej,
  • zapalenie nerwu wzrokowego,
  • nowotwory oka np. czerniak, siatkówczak zarodkowy inaczej retinoblastoma.
województwo: Świętokrzyskie
miasto: Kielce
kod pocztowy: 25-660
ulica: Przemysłowa 36
telefon: 690 055 999, 530 053 616 

 

W zakresie naszej działalności firma FESTINA LENTE  oferuje profesjonalny transport medyczny instytucjom oraz klientom indywidualnym. Łączymy najwyższą jakość usług przy zachowaniu przystępnych cen.

Decydując się na usługi naszej firmy będą Państwo pewni iż powierzone nam zadanie zostanie wykonane z należytą starannością, w sposób rzetelny, terminowy przez specjalnie dobrany zespół ludzi.

Do każdego nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy indiwidualnie.
Dostosujemy się do Państwa potrzeb. Posiadamy w pełni wyposażone karetki przystosowane do przewożenia chorych, osób niepełnosprawnych w sposób zapewniający wygodę i bezpieczeństwo

Personel stanowią wykwalifikowani ratownicy zapewniający kompleksową i profesjonalną obsługę transportu:

 - do szpitala

 - do  przychodni

 - na konsultację lekarską

 - do sanatorium

 - do domu opieki

 - do domu ze szpitala

 - do zakładu opiekuńczo-leczniczego

 - do transportu krwi i materiału biologicznego.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski jak i Europy. Zatrudniamy ludzi z pasją dzięki czemu zespoły wykonują swoją pracę z chęci a nie z przymusu. Nasza firma kieruje się takimi zasadami jak: dokładność, rzetelność, uprzejmość, życzliwość, dyskrecja, poszanowanie godności i uwzględnianie życzeń zleceniodawcy. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju jak również UE.

transport medyczny
województwo: Świętokrzyskie
miasto: Bartków
kod pocztowy: 26-050
ulica: Bartków 40
telefon: 660 449 998 

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną z wieloletnim doświadczeniem (ratownicy medyczni, lekarze). Prowadzimy szkolenia pierwszej pomocy - kursy KPP, posiadamy sprzęt medyczny najwyższej jakości. Oprócz transportów medycznych kompleksowo wyposażonymi karetkami, realizujemy również przewozy osób niepełnosprawnych na terenie całego kraju i zagranicą.

Pamiętajmy, że transport medyczny pacjenta powinien być zawsze skonsultowany z lekarzem. Prezentowane przez nas firmy specjalizują się w świadczeniu usług z zakresu przewozu chorych osób. Mimo to, transport medyczny powinien być zawsze dostosowany do stanu zdrowia osoby przewożonej.
website design: Devilart