województwo:
miasto:
Powietrzny transport medyczny
województwo: Kujawsko-pomorskie
miasto: Lipno
kod pocztowy: 87-600
ulica: os.Jagiellonów 1 m. 25
telefon: 505 018 680, 508 035 120,512 217 670 

Oferujemy Państwu prywatny transport medyczny w komfortowych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych, klimatyzowanych ambulansów o wysokim standardzie, wposażonych m,in, w odtwarzacze DVD, i "pływajace"nosze.Posiadamy pełne wyposażenie medyczne właściwe dla ambulansu "S". Zapewniamy również miłą atmosferę oraz fachową opiekę personelu medycznego.Jesteśmy solidni i punktualni.Nasze usługi realizujemy na terenie Polski i zagranicy.Realizujemy rownież zlecenia nietypowe, zarówno w zakresie transportu sanitarnego jak i medycznego zabezpieczenia imprez wszelkiego typu.Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku.W razie pytań lub wątpliwości związanych z przewozem Pacjenta, zapraszamy do kontaktu z Nami.

województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 01-100
ulica: Strąkowa 18
telefon: 22 837 12 01 

Firma IRAMED oferuje Państwu profesjonalny transport medyczny w standarcie "S" i "P" oraz transport sanitarny w standarcie "T" na terenie całego oraz Europy. Posiadamy samochód przystosowany do transportu zespołów transplantacyjnych.                                                                                                  

Firma posiada ambulansy zgodne z normą 1789 oraz wyposażeniem zgodnym z ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Profesjonalny sprzęt oraz doświadczona kadra ratownicza zapewnia bezpieczny i komfortowy transport pacjentów w każdym stanie oraz osób niepełnosprawnych. Oferujemy transport pacjentów z każdego miejsca do i z placówek szpitalnych, przychodni, ośrodków oraz innych placówek medycznych. Współpracujemy z firmą świadczącą medyczny transport lotniczy pacjentów z terenu Europy.

Nasza Firma zarejestrowana jest jako podmiot leczniczy z zakresu ratownictwa medycznego oraz opieki ambulatoryjnej dzięki czemu ma pozwolenie na wykonywanie medycznych czynności ratunkowych w ramach świadczonych usług.                                                                                                        

Decydując się na współpracę z nami, gwarantujemy Państwu zadowolenie i w pełni profesjonalną opiekę medyczną nad pacjentami, którzy są dla nas priorytetem.

 

Transporty można zgłaszać do nas całą dobę pod nr. alarmowym 22 837 12 01

województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 01-329
ulica: Łęgi 2
telefon: 606 645 788 
Firma KAM-MED Transport Medyczny&Ratownictwo Medyczne świadczy usługi w zakresie:
- transport medyczny i sanitarny; ze szpitala do domu, do sanatorium, na konsultację lekarską, na rehabilitację, do domów opieki, na dializy, przewóz pacjentów między szpitalami lub przychodniami.
- zabezpieczenia medyczne imprez; sportowych, kulturalnych, pikników rodzinnych, imprez   firmowych, festynów 
- pokazy pierwszej pomocy; w szkołach, firmach ,przedszkolach, placówkach oświatowych.
- kursy pierwszej pomocy; podstawowe, zaawansowane, pediatryczne.
Posiadamy karetki Transportowe (T), Reanimacyjne (R), Podstawowe (P).
W skład wyposażenia każdej z nich wchodzi: respirator, defiblyrator, torba R-1, szyny Kramera do usztywnienia złamań, deska ortopedyczna, krzesełko kardiologiczne oraz tlen.
Pracujemy 24h/dobę 7 dni w tygodniu.
Zachęcamy do współpracy. 
 
województwo: Mazowieckie
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 02-507
ulica: Wołoska 137
telefon: 22 508 15 00 

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie jest jednym z największych, najnowocześniejszych szpitali w Polsce, co daje naszym podopiecznym gwarancję opieki na najwyższym poziomie. 

Zespół naszych profesjonalistów jest również do Państwa dyspozycji w zakresie sprawnego organizowania i realizowania transportów medycznych na terenie całego kraju i zagranicy.

Dysponujemy nowoczesnymi karetkami typu "S" (z lekarzem) i typu "P" (z ratownikiem medycznym).

Jesteśmy również jednym z wiodących ośrodków wyspecjalizowanych w zabezpieczaniu imprez o charakterze masowym.

Jesteśmy dostępni 24h/dobę pod numerami:

 

Warszawa i okolice - 22 508-15-00

kraj i zagranica - 517-667-463

 

Nasi stali klienci będą uhonorowani rabatem w wysokości 10%

 

ATRAKCYJNE CENY!!!

Pamiętajmy, że transport medyczny pacjenta powinien być zawsze skonsultowany z lekarzem. Prezentowane przez nas firmy specjalizują się w świadczeniu usług z zakresu przewozu chorych osób. Mimo to, transport medyczny powinien być zawsze dostosowany do stanu zdrowia osoby przewożonej.
website design: Devilart